top of page

Socializační procházky

 Při socializačních procházkách se silně potýkáme s tzv. provozní poslušností. Ta je důležitým aspektem pro společné procházky, spokojenou domácnost a socializovaného psa.

 Lekce jsou otevřeny naprosto pro všechny psy – ať už s nějakým problémem nebo bez něj.

Socializační procházky

  Tyto procházky jsou základem jak pro Vás, tak pro Vašeho čtyřnohého miláčka. Takže se rozhodně nemusíte bát toho, že nebudete rozumět pojmům – vše si v průběhu vysvětlíme.

  Kurz je určen pro páníčky i psy všeho věku!

Co nás čeká?

  Při procházkách budou probíhat socializační cvičení, psíci se projedou tramvají, výtahem, zacvičíme si přímo v centru města a budeme spolu čelit jeho nástrahám. V momentě, kdy nějaké situace dělá psíkovi problém, začínám se Vám individuálně věnovat.

Co s sebou?

  Spoustu pamlsků (ideálně různé druhy), pevné vodítko (max. 2 m), vodu pro Vás i pro pejska, obojek/postroj

Jaká je cena?

  Lekce jsou dostupné pro všechny, co se stihnou přihlásit. Počet účastníků je omezen na 6 a procházka trvá okolo hodinky. Cena procházek je 180 Kč/lekce pro členy či 200 Kč/lekce pro nečleny. Prosím sledujte cenu jednotlivých lekcí v popisu tréninku.

Kde se setkáváme?

  Začínáme srazem v Lužáneckém parku před hlavní budovou (nemusíme zde končit).

Jak se přihlásit a kdy začínáme?

  Socializační procházka proběhne 3.3. 2024 a aktuálně máme vypsané časy zde, rozhodně se ale ozvěte buď na messenger (COTTY výcvikové centrum) na email (zuzi.weisova@seznam.cz) nebo rovnou telefonicky (724 947 492)!

bottom of page