top of page
_DSC1046.jpg

Poslušnost

 Lekce zaměřeny na poslušnost jsou tu jak pro pokročilé týmy, tak pro úplné začátečníky. Cvičíme hlavně podle zkušebního řádu ZZO, tréninky však nikdy nejsou stejné.

 Ať už chcete sbírat zkoušky nebo naučit svého psíka jednoduše poslouchat, tyto lekce jsou ty pravé pro Vás!

Poslušnost

  Tyto lekce jsou základem jak pro Vás, tak pro Vašeho čtyřnohého miláčka. Takže se rozhodně nemusíte bát toho, že nebudete rozumět pojmům jako pozitivní posílení, klikrové slovo, přivolávačské hry a podobně – vše si vysvětlíme teoreticky i prakticky.

  Lekce či kurz je určen pro páníčky a psy všeho věku, ať už zkušenosti mají nebo ne.

Co nás čeká v kurzu?

  Základní teorie, spolehlivé přivolání, pracování se vzruchy, sebekontrola, poslušnost dle zkušebního řádu ZZO

Co s sebou?

Spoustu pamlsků (ideálně různé druhy), pevné vodítko (max. 2 m), vodu pro Vás i pro pejska, obojek/postroj. Nezapomenout nějakou měkčí hračku (ideálně dvě stejné).

Jakou má lekce cenu?

  Aktuálně se výcviková hodina koná min. při naplnění poloviční kapacity při ceně 230 Kč za trénink.  

Kde se setkáváme?

  Běžnou praxí to nebývá, ale moje lekce nemají úplně pevná místa konání (všechny však v brněnském centru). Nejčastěji se budeme setkávat v Sadech Osvobození za Janáčkovým divadlem v Brně, a to od čtvrtka 7.9. 2023 v čase 17:30 – 18:15. Občas se potkáme třeba v Lužáneckém parku a někdy i přímo v rušném centru Brna.

Jak se přihlásit a kdy začínáme?

  Přihlásit se můžete přímo ZDE, popřípadě mě kontaktovat přes messenger (COTTY výcvikové centrum) nebo na email (zuzi.weisova@seznam.cz) či rovnou telefonicky (724 947 492).

bottom of page