top of page
_DSC1122_1.jpg

Štěněcí školička

Pro štěňátka je nadmíru důležité nejenom učit se novým věcem, zpracovávat nové vjemy, ale hlavně stýkat se se psy svého věku. Jedině tak se dá bezpečně předcházet agresi či útočné bázlivosti.

Náplň školičky

  Tyto kurzy jsou základem jak pro Vás, tak pro Vašeho čtyřnohého miláčka. Takže se rozhodně nemusíte bát toho, že nebudete rozumět pojmům jako pozitivní posílení, klikrové slovo, přivolávačské hry a podobně – vše si vysvětlíme teoreticky i prakticky.

  Kurz je určen pro páníčky všeho věku a pro plně očkované pejsky (cca 3 měsíce) až do věku přibližně 6 měsíců.

Co nás čeká?

  Základní teorie, spolehlivé přivolání, pracování se vzruchy, pozice, odložení, sebekontrola, socializace a provozní poslušnost. Samozřejmě nemůžeme opomenout Vaše dotazy a přání.

Co s sebou?

  Spoustu pamlsků (ideálně různé druhy), pevné vodítko (max. 2 m), vodu pro Vás i pro pejska, obojek/postroj. Nezapomenout nějakou měkčí hračku (ideálně dvě stejné).

Kolik lekcí náš kurz má?

  V našem kurzu na Vás obvykle čeká 7 nabitých lekcí za celkovou cenu 1900 Kč (v ceně je zahrnut poplatek za halu).

Kde se setkáváme?

  Běžnou praxí to nebývá, ale moje kurzy nemají úplně pevná místa konání (všechny však v brněnském centru). Nejčastěji se budeme setkávat v kynologické hale Goldog, potkáme se ale i v Lužáneckém parku a někdy přímo v rušném centru Brna.

Jak se přihlásit a kdy začínáme?

  Aktuálně nemáme vypsaný kurz pro štěňátka, účastnit se můžete ale socializačních procházek i otevřených lekcí, rozhodně se ale ozvěte buď na messenger (COTTY výcvikové centrum) na email (zuzi.weisova@seznam.cz) nebo rovnou telefonicky (724 947 492)!

  Akceptujeme absenci na 2 lekcích, které si po domluvě s trenérem můžete nahradit.

bottom of page